Головною перевагою Лілії є те, що вона чує і відчуває своїх клієнтів. Дизайн квартири – не проект для конкурсу, журналу чи виставки. Це – проект комфорту твого особистого простору. Тому, для нас, однією з вимог при виборі було те, щоб дизайнер втілював наші побажання, а не реалізовував свої шалені фантазії в нашій квартирі. Завдяки Лілі, ми отримали затишний дизайн нашої оселі з усім необхідним для комфорту, навіть стиль життяі потреби нашого домашнього улюбленця враховані в проекті. Незалежно від того, що ви хочете: перевернути все з ніг на голову чи витримати добру класику, Ліля зробить це для Вас професійно, з урахуванням найменших дрібниць та міліметрів. Звернувшись до неї, ви отримуєте безліч варіантів на любий смак та гаманець.

 
 

Ремонт в квартирі – на перший погляд ніби нічого складного, але коли починаєш задумуватися над дрібницями такими як: який обрати колір стін, яка підлога, куди що поставити, як поєднати декілька стилів в один, відразу виникає багато питань, як і у нашому випадку… Завдяки знайомству з Лілею ми відразу зрозуміли, що знайдемо рішення всіх наших бажань, адже хотілося щоб все було ідеально! Ліля Дизайнер з великої букви!!!! Для нас зробила неймовірний дизайн-проект квартири, врахувала всі нюанси, вмістила в кухню всі необхідні прилади, але тим самим лишилося достатньо місця для відпочинку. Роботою задоволені на 200%. Тому, якщо Вам потрібен талановитий дизайнер, що знає свою справу, ви можете без сумнівів звертатися до Лілії!!!

Дуже Дякуємо Лілії! Мало того, що ціна, яку може дозволити собі звичайна родина, так ще Вона – професіонал у своїй справі, дуже відповідальна та талановита людина! Ми навіть не очікували, що нам так сподобається. Якщо шукаєте дизайнера – звертайтесь до Лілії! (Наш проект “Позняки”)

 
 

Делали частичный ремонт в квартире (кухня, прихожая, коридор, гостевая). Пересмотрев рынок предложений по услугам дизайнера и проведя несколько личных встреч, мы решили работать с Лилей и не пожалели! Работа выполнялась в сроки, предлагались разные варианты на любой стиль, вкус и кошелек. Методом проб и корректировок мы создавали проект нашего уюта. Было потрачено много сил и терпения со стороны Лили, за что очень благодарны. Как итог – мы получили то, что хотели. Спасибо большое за работу, помощь во многих вопросах по ремонту не касающихся дизайна, терпение, понимание и трудолюбие! Будем рекомендовать друзьям и знакомым. Творческих успехов и грандиозный проектов!!!

Доброго дня! Хочу поділитися своїми враженнями від роботи з Лілею. Довго ми йшли до нової квартири та зупинилися на новобудові. Але придбати житло – це половина справи. Потім з’являється ще один немаленький клопіт – ремонт. Типове планування хоч, в цілому, непогане, але хотілося чогось особливого, навіть ексклюзивного. Щоб житло відповідало потребам саме нашої родини. Отже, почали спочатку малювати на листочку з планом самі, але дуже скоро зрозуміли, що без спеціаліста нам не обійтись. На ринку дуже багато пропозицій з послуг дизайну інтер’єру, тому легко загубитись. Якось своїми словами сформулювали завдання, зняли відео та розіслали по виконавцям з проханням надати пропозиції. Від послуг агенцій відмовились, оскільки не було ні можливості, ні бажання платити за дизайн, як за пів-квартири. І зупинились на фрілансерах. Так ми знайшли Лілю. Спочатку було хвилювання, оскільки одна справа просто щось намалювати, інша – проникнутись нашими потребами і допомогти розібратись, що насправді ми хочемо )) Ліля виявилась дуже творчою людиною та водночас професійним спеціалістом. Ми, всією родиною, зустрічалися з Лілею, знайомились, пили каву, розмовляли про життя та вирішували тести) І наш проект, поступово, буквально, народжувався. В результаті роботи ми отримали нове зручне планування, дизайн-проект в 3Д та детальні пояснення щодо матеріалів та меблів. Ми задоволені результатом та рекомендуємо Лілю, як спеціаліста-дизайнера всім, хто планує облаштовувати свою оселю.